آموزش جوملا و وردپرس

آموزش های اختصاصی که در این بخش مشاهده میکنید شامل : آموزش طراحی سایت جوملا , آموزش سئو , آموزش جوملا , آموزش طراحی سایت وردپرس , آموزش امنیت آموزش , آموزش خطایابی , آموزش نصب , آموزش سفارشی سازی قالب و آموزش افزونه های جوملا و وردپرس و ... میباشد .

تاثیر خطاهای ۴۰۴ و ۴۰۳ در سئو وردپرس و راه حل رفع خطاها

(5 )

تاثیرات ارور ۴۰۴ و ۴۰۳ در سئو سایت های وردپرسی و یا بهتر بگوییم در هر سایتی بسیار اهمیت داشته و باید توسط مدیران سایت ها نصبت به رفع این خطاها اقدام شود.در مجموع دو نوع خطای دسترسی به محتوای سایت شما وجود دارد
یکی خطای 404 است که مربوط به صفحاتی است که دیگر در سایت شما وجود ندارد و دیگری خطای 403 است که مربوط به صفحاتی که دسترسی آنها مختص برخی کاربران با سطوح دسترسی متفاوت است.
هر چقدر که این خطاها در سایت شما تعداد بیشتری داشته باشد دچار مشکلات سئو و بحران های ناشی از آن خواهید شد که بعد ها برای رفع لینک های ایندکس شده آنها دردسرهای به مراتب بیشتری را باید متحمل شوید.
1
رفع خطای ۴۰۴ در سایتهای وردپرسی :
رایج ترین راه حل رفع خطای 404 ارجاع آنها به صفحه نخست با برگه ی نخست سایت است و البته الزامی در ارجاع خودکار به صفحه نخست وجود ندارد و شما به عنوان مدیریت سایت میتوانید برگه ای اختصاصی ایجاد کنید و صفحات خطای 404 را به آن برگه ارجاع دهید
2
پیشنهاد ما برای ارجاع خودکار لینکهای شکسته 404 استفاده از ریدایرکت 301 که مورد تایید گوگل نیز هست میباشد . برای اینکار پلاگین redirection را که یکی از محبوبترین پلاگین های مربوط به همین موضوع است را از اینجا دانلود و نصب کنید.
راهنمای استفاده از این پلاگین را میتوانید از مشاهدهاینجا نمایید و هر سوالی در این زمینه داشتید در همین مطلب کامنت کنید تا به شما پاسخ دهیم.
3
رفع خطای ۴۰۳ در سایتهای وردپرسی :
برای رفع خطاهای 403 که مربوط به سطح دسترسی به مطالب است میتوانید با درج کدهای زیر در فایل htaccess به راحتی صفحات دارای خطا را به صفحه نخست سایت خود ارجاع دهید.فایل htaccess در شاخه اصلی هاست شما قرار گرفته است .
Options +FollowSymLinks
# BEGIN WordPress

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]


# END WordPress
تاثیر خطاهای ۴۰۴ و ۴۰۳ در سئو وردپرس و راه حل رفع خطاها - 5.0 out of 5 based on 5 votes

نظرات (0)

برای این محصول نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
هر روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

تماس با ما

02144140767

تهران - خیابان جلال آل احمد - کوچه پروانه - پلاک 14

وب سایتهای مرتبط