آموزش جوملا و وردپرس

آموزش های اختصاصی که در این بخش مشاهده میکنید شامل : آموزش طراحی سایت جوملا , آموزش سئو , آموزش جوملا , آموزش طراحی سایت وردپرس , آموزش امنیت آموزش , آموزش خطایابی , آموزش نصب , آموزش سفارشی سازی قالب و آموزش افزونه های جوملا و وردپرس و ... میباشد .

آموزش وب سرور - فعال سازی Exif

(28 )

آموزش تصویری فعال سازی تابع Exif ! تنها با چند کلیک ساده تابع Exif را بروی Wamp یا Xampp یا cPanel فعال نمایید .

برای بسیاری از کاربران این اتفاق رخ داده است که تایع exif بروی وب سرور فعال نبوده و سایت در نمایش ، با خطای Call to undefined function exif_imagetype() روبرو شده است . برای رفع این خطا کافیست مراحل آموزشی را با توجه به نوع وب سرور که دارید مشاهده و انجام دهید .
برای فعال سازی تابع exif اگر از ( ومپ سرور | Wamp Server ) استفاده میفرمایید مراحل زیر را انجام دهید :کلیک چپ بروی آیکون ومپ (تصویر شماره 1)و منو Php را انتخاب نمایید (تصویر شماره 2) و سپس از منو ظاهر شده گزینه Php Extension را انتخاب نمایید (تصویر شماره 3)و در انتها در لیست ظاهر شده گزینه Exif را انتخاب (تصویر شماره 4)و یکبار ومپ را ریستارت نمایید
برای فعال سازی تابع exif اگر از ( زمپ سرور | Xampp Server ) ابتدا فایل Php.ini را باز نمایید و دستور Exif را در این فایل پیدا نمایید (تصویر شماره 1)در صورتیکه در ابتدای دستور علامت ; وجود دارد این علامت را حذف نمایید (تصویر شماره 2)و یکبار آپاچی را ریستارت بفرمایید
برای فعال سازی بروی سرور لینوکسی و کنترل پنل سی پنل ، ابتدا وارد Whm شوید و گزینه Easyapache را باز نمایید (تصویر 1 و ت2ویر 2)
پس از باز شدن آپایچی به مرحله 4 بروید (تصویر شماره 3)
و در لیست گزینه Exif را انتخاب نمایید (تصویر شماره 4 )
و پس از آن Easy Apache را Rebuild (تصویر شماره 5)نمایید

نظرات (0)

برای این محصول نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
هر روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

تماس با ما

02144140767

بلوار فردوس غرب ، خیابان بهار شمالی ، خیابان منوچهری غربی ، خیابان نگین ، پلاک 7 ، واحد 2

وب سایتهای مرتبط