آموزش جوملا و وردپرس

آموزش های اختصاصی که در این بخش مشاهده میکنید شامل : آموزش طراحی سایت جوملا , آموزش سئو , آموزش جوملا , آموزش طراحی سایت وردپرس , آموزش امنیت آموزش , آموزش خطایابی , آموزش نصب , آموزش سفارشی سازی قالب و آموزش افزونه های جوملا و وردپرس و ... میباشد .

ایجاد محدودیت یا حذف ویژگی خالی شدن خودکار زباله دان

(4 )

چگونه خالی کردن خودکار زباله دان در وردپرس را محدود یا غیرفعال کنیم؟ در وردپرس زمانی که یک نوشته یا دیدگاه پاک می شود وارد زباله دان می شود، به صورت پیشفرض نوشته ها و دیدگاه های شما درون زباله دان تا 30 روز در پایگاه داده باقی می ماند که این زمان برای بازگرداندن آن کافی است. بعد از 30 روز وردپرس به طور خودکار و دائما تمام محتویات زباله دان را پاک می کند. در این مقاله ما نشان خواهیم داد چگونه ویژگی خالی شدن خودکار زباله دان در وردپرس را محدود یا غیرفعال کنید.
1
زباله دان در وردپرس چیست؟ زمانی که شما یک نوشته، برگه یا یک دیدگاه را در وردپرس حذف می کنید، به عنوان یک زباله مشخص می شود. زمانی که شما در صفحه نوشته ها یا دیدگاه یا برگه ها هستید می توانید با کلیک بر روی گزینه trash، نوشته، برگه یا دیدگاهی که درون زباله دان قرار دارند را ببینید.
حذف یا محدود کردن خالی شدن خودکار محتوای زباله دان
این آیتم ها به صورت پیشفرض تا 30 روز در زباله دان باقی می ماند، بعد از 30 روز تمام محتویات زباله دان به صورت خودکار توسط وردپرس پاک می شود. شما می توانید با رفتن به زباله دان و حذف دستی آیتم ها با کلیک بر روی لینک delete permanently پروسه حذف اتومات آیتم ها را نادیده بگیرید. اما ممکن است شما نخواهید وردپرس آیتم ها را به صورت خودکار از زباله دان حذف کند، یا بخواهید در زمانی کمتر با بیش تر از 30 روز این آیتم ها حذف شود. بیاید نگاهی به چگونگی محدود کردن یا حذف ویژگی خالی کردن خودکار زباله دان در وردپرس بیاندازیم
حذف یا محدود کردن خالی شدن خودکار محتوای زباله دان
2
غیرفعال کردن ویژگی خالی کردن خودکار زباله دان در وردپرس: آیا شما می خواهید ویژگی حذف خودکار آیتم ها از وردپرس را غیرفعال کنید؟ این کاری است که شما باید انجام دهید. کدی را مانند تصویر در فایل function.php قالب یا افزونه site-specific وارد کنید: این کد عمل حذف آیتم ها از زباله دان ،بعد از مدت زمان معلوم را حذف می کند. حالا زمانی که شما یک آیتم را به زباله دان می فرستید در زباله دان باقی می ماند تا زمانی که وارد زباله دان خود شده و به صورت دستی آن آیتم را حذف کنید.
حذف یا محدود کردن خالی شدن خودکار محتوای زباله دان
3
تغییر زمان خالی شدن زباله دان در وردپرس: همانطور که گفته شد وردپرس به صورت خودکار زباله دان را بعد از 30 روز خالی می کند، شما می تواند این زمان را به هر تعداد روزی که مایل هستید تغییر دهید. برای اینکار باید کدی که در تصویر روبرو میبینید را در فایل wp-config.php قبل از خط ‘That’s all, stop editing! Happy blogging.’ قرار دهید. این کد برنامه خالی کردن زباله دان را به 7 روز تغییر می دهد، شما می توانید عدد 7 را به هر تعداد روزی که می خواهید تغییر دهید.
حذف یا محدود کردن خالی شدن خودکار محتوای زباله دان
4
غیرفعال کردن ویژگی زباله دان در وردپرس: ما توصیه نمی کنیم که زباله دان را از وردپرس خود حذف کنید، این یک ویژگی عالی است و زمانی که شما به صورت تصادفی نوشته یا برگه یا دیدگاهی را حذف میکنید به کار می آید. اگر شما واقعا احساس می کنید که به زباله دان نیاز ندارید و می خواهید حذف دائم داشته باشید باید کد روبرو را در فایل wp-config.php قبل از ‘That’s all, stop editing! Happy blogging.’ قرار دهید. اضافه کردن این خط ویژگی زباله دان را به طورکامل از وردپرس حذف می کند. در نوشته، برگه و انواع نوشته پیشفرض و دیدگاه ها شما لینک حذف دائم را به جای زباله دان مشاهده خواهید کرد.
امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد تا یاد بگیرید چگونه ویژگی حذف خودکار آیتم از سطل زباله را محدود یا غیرفعال کنید .
حذف یا محدود کردن خالی شدن خودکار محتوای زباله دان
حذف یا محدود کردن خالی شدن خودکار محتوای زباله دان
ایجاد محدودیت یا حذف ویژگی خالی شدن خودکار زباله دان - 5.0 out of 5 based on 4 votes

نظرات (0)

برای این محصول نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
هر روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

تماس با ما

02144140767

تهران - خیابان جلال آل احمد - کوچه پروانه - پلاک 14

وب سایتهای مرتبط