آموزش نصب بسته نصبی قالب وردپرس
(4 )

قالبهای وردپرس منتشر شده در پی سی تمپلیت به دو صورت بسته نصبی و قالب تکی ارائه میشوند و اکثر کاربران تمایل دارند که قالب را به صورت بسته نصبی تهیه و نصب کنند.در این آموزش به شما توضیح خواهیم داد که پس از دانلود بسته نصبی به چه صورتی آن را نصب کنید
1
برای شروع نصب کافیست بسته نصبی را در هاست خود آپلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید و سپس همانند تصویر در آدرس بار مرورگر خود نام سایت خود را وارد و در ادامه ی نام سایت عبارت installation را تایپ کنید تا وارد پنجره نصب شوید.در تصویر کاملا مشخص شده است.پس از ورود به پنجره نصب روی گزینه next کلیک کنید
wordpress quickstart installation
2
اکنون پس از کلیک بر روی دکمه ی next پنجره جدیدی برای شما باز میشود.در این پنجره اطلاعات دیتابیس خود را باید درج نمایید.این اطلاعات به ترتیب اعداد مشخص شده , گزینه شماره ۱ باید روی MySQLi که پیشفرض میباشد قرارداده شده باشد و تغییری در آن ایجاد نکنید.گزینه شماره ۲ را نیز روی همان عبارت localhost قراردهید . گزینه شماره ۳ نام کاربری دیتابیس شماست که در هاست ایجاد کرده اید و گزینه ی شماره ۴ پسورد دیتابیس ایجاد شده در هاست است.گزینه ی شماره ۵ نیز نام دیتابیس شما میباشد . پس از ورود اطلاعات مورد اشاره اکنون روی دکمه ی next کلیک کنید.
wordpress quickstart installation
3
در صورتی که اطلاعات دیتابیس خود را اشتباه وارد کرده باشید خطای مقابل را مشاهده میکنید بنابراین اطلاعات خود را یک بار دیگر بررسی کنید.
wordpress quickstart installation
4
و در صورتی که اطلاعات دیتابیس خود را صحیح وارد کرده باشید صفحه ای را مشاهده میکنید که دارای پیام سبز رنگ بوده و دارای دکمه ی next میباشد.در این صفحه روی دکمه ی next کلیک کنید.

wordpress quickstart installation
5
در پنجره ی بعدی که دارای ۲ بخش است باید در بخش سمت چپ اطلاعات سایت خود را وارد کنید و در بخش سمت راست اطلاعات مربوط به کاربر admin یا همان مدیر سایت را وارد کنید.دقت کنید که اطلاعات ادمین سایت را به درستی وارد و این اطلاعات را در جایی یادداشت کنید.سپس بر روی دکمه ی next کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.
wordpress quickstart installation
6
این پنجره دارای دو کادر بزرگ است که در سمت چپ آن عبارت From و در سمت راست آن عبارت To درج شده است که در قسمت سمت راست باید لینک سایت شما درج شده باشد که اگر اینطور است بر روی دکمه ی next کلیک کنید و اگر اینطور نیست همانند تصویر لینک سایت خود را درج کنید.
wordpress quickstart installation
7
اکنون در پنجره آخر و مرحله پایانی هستیم.در این پنجره فقط بر روی دکمه ی بزرگ سبز رنگ که عبارت Remove the installation directory قید شده است کلیک کنید و کار تمام است.هم اینک میتوانید وارد محیط مدیریت سایت خود شوید و از آن لذت ببرید و یا بخش کاربری سایت خود را مشاهده نمایید.
wordpress quickstart installation

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (7)

اشتراک:

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

به این مطلب امتياز دهيد
0
هر روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

تماس با ما

88000434
88338284
88634823
تهران - خیابان جلال آل احمد ابتدای پل گیشا خیابان پروانه پلاک 14

وب سایتهای مرتبط