Skip to main content

آموزش فعال کردن فایروال رایگان با CloudFlare


آموزش فعال کردن فایروال رایگان با cloudflare

آموزش فعال کردن فایروال رایگان با cloudflare

یکی از حملات مخرب هکرها بر روی سایتهای اینترنتی ، حملات dos یا denial of service میباشد که هکرها برای از دسترس خارج کردن وب سایت هدف ، اقدام به حملات dos میکنند تا به اهداف خود برسند.راه حل جلوگیری از این نوع حملات به صورت معمول استفاده از firewall مناسب میباشد . از آنجایی که فایروالها انواع مختلفی دارند ، هزینه های استفاده از فایروال هم بر حسب نوع آن متفاوت و گاها برای فایروالهای سخت افزاری بسیار نجومی خواهد بود ! به همین دلیل در این آموزش روش رایگان و البته متداول و کاربردی را با استفاده از سرویس فایروال وب سایت cloudflare.com به شما آموزش میدهیم.

 1. برای شروع ابتدا در سایت cloudflare.com اقدام به ثبت نام نمایید . پس از ثبت نام و ورود به سایت کلوفلر ، از منوی بالای سایت گزینه ی add site همانند تصویر زیر کلیک نمایید.
 2. آموزش فعال کردن فایروال رایگان با cloudflare

 3. در این مرحله نام وب سایت خود را وارد نمایید و گزینه ی Begin Scan کلیک کنید تا اسکن وب سایت شما آغاز شود.
 4. آموزش فعال کردن فایروال رایگان با cloudflare

 5. پس از پایان عملیات اسکن همانند تصویر زیر گزینه ی continue کلیک نمایید
 6. آموزش فعال کردن فایروال رایگان با cloudflare

 7. اکنون در صفحه ی جدید گزارشی از اسکن وب سایت خود را مشاهده میکنید. نیاز به تغییری در این گزینه ها وجود ندارد.تنها کافیست در همین صفحه گزینه ی Continue کلیک کنید
 8. آموزش فعال کردن فایروال رایگان با cloudflare

 9. در این صفحه چند پلن مختلف به شما پیشنهاد میشود. همانند تصویر گزینه ی Free Website را انتخاب کنید و مجدد گزینه ی continue کلیک کنید
 10. آموزش فعال کردن فایروال رایگان با cloudflare

 11. اکنون مشاهده میکنید که پیامی توسط وب سایت cloudflare نمایش داده شده است و از شما درخواست شده که Name Server های دامنه ی خود را بر روی name server های مورد اشاره در تصویر زیر قرار دهید.
 12. مهمترین قسمت در این آموزش ، همین بخش است که باید به درستی انجام دهید.برای این منظور ، باید تنظیمات دامنه ی خود را باز کنید و بجای name server های قبلی ، name server هایی که وب سایت کلوفلر به شما ارائه کرده است را قرار دهید.پس از انجام اینکار میتوانید روی گزینه ی
  continue کلیک کنید.

  آموزش فعال کردن فایروال رایگان با cloudflare

 13. پس از تغییر name server های دامنه ی خود ، معمولا 10 دقیقه زمان نیاز است که cloudflare روی دامنه ی شما فعال گردد . پس از ده دقیقه میتوانید همانند تصویر زیر منوی firewall را باز کنید.
 14. همانطور که در تصویر قابل مشاهده است ، شما میتوانید درجه ی حساسیت فایروال خود را تغییر دهید ، پیشنهاد ما گزینه ی high میباشد . اما اگر زمانی احساس کردید که وب سایت شما در دست حمله ی dos است میتوانید گزینه ی I’m Under Attack را انتخاب نمایید.و یا اگر احساس کردید که مشکل dos ندارید و نیاز به سخت گیری زیادی نیست ، میتوانید سطح پایین تر یا Low را انتخاب کنید.

  آموزش فعال کردن فایروال رایگان با cloudflare

آموزش فعال کردن فایروال رایگان با CloudFlare

| پشتیبانی | | ۱ دیدگاه برای آموزش فعال کردن فایروال رایگان با CloudFlare

5 ستاره از 1 نظر

Comments (1)

دیدگاهتان را بنویسید