Skip to main content

معرفی بهترین افزونه های post type


یکی از مهمترین ویژگی های اخیر وردپرس ویژگی custom post type است که به وسیله آن می توانیم به روش های مختلف اطلاعات را وارد سایت خود کنیم.
به عنوان نمونه سایت های بزرگ برای نمونه کارها ، گواهی نامه ها ، لینک های تصاویر ، ویدیو ها و … بجای دسته بندی متفاوت از این قابلیت استفاده کرده و نوع خاصی از محتوا را به “نوشته ها” و “برگه ها” با هدف تخصیص بهتر قابلیت ها برای هر بخش و عدم فرو رفتن در سردرگرمی و همچنین اختصاص نویسنده ی خاص به هر بخش خاص و دسترسی به همان بخش خاص و …اضافه می کنند.
به طور معمول افراد با کد نویسی این قابلیت ها را ایجاد می کنند.استفاده از افزونه ها نیز روشی کاربردی برای دستیابی به این قابلیت ها می باشد.این روش هم سرعت بالایی داشته و هم قابلیت اصلاح راحت تری را برای کاربر فراهم می کند.
در ادامه ی این مقال به بهترین افزونه های رایگان موجود در این زمینه خواهیم پرداخت.البته این افزونه ها را با توجه به تجربه الویت بندی کرده ایم :

1.
Custom Post Type Maker:
این افزونه در عین سادگی از امکانات بالایی برخوردار بوده و به راحتی به شما اجازه ی دسترسی و اضافه کردن انواع مختلف پست ها را می دهد.در هر کدوم از این پست ها می توانید خودتون روش های ورودی رو به دلخواه خود تغییر دهید. می توانید برای دسته بندی و برچسب گذاری آن ها تنظیماتی را استفاده کنید.
حتی به شما امکان ویرایش دیگر انواع پست هایی که به صورت دستی و یا با افزونه های دیگه ساخته شده را فراهم می کند.این افزونه تاکنون در بیش از ۵۰۰۰ سایت درحال استفاده می باشد.

2.
Types:
افزونه ای جالب و کم حجم با رابط گرافیکی جذاب و Drag and Drop که دارای امکانات متعددی بوده که در کمتر افزونه ای در این زمینه دیده شده است.
Types هم به شما اجازه ی مدیریت راحت تر محتواهای مختلف را می دهد و هم اینکه علاوه بر امکانات افزونه ی قبلی امکانات بیشتری را داشته و به شما جهت تنظیم اطلاعات ورودی در هر نوع بسیار کمک می کند.نکته ی جالب توجه این است که بیش از ۲۰۰۰۰۰ نصب فعال در سراسر جهان دارد.

3.
WCK:
با این افزونه هم می توانید نوع محتوای مدنظر خودتان رو اضافه کنید و یا اصلا بدون انجام این کار فیلدهای ورودی گیر نوشته و محتوای برگه خود را کم و زیاد کنید.دسته بندی جدیدی علاوه بر دسته ها و برچسب ها را با ظاهری ساده و سریع و راحت اضافه کنید .لازم به ذکر هست که این افزونه ۱۰۰۰۰۰ بار نصب فعال در سایت ها دارد.

معرفی بهترین افزونه های post type

| پشتیبانی | | ۱ دیدگاه برای معرفی بهترین افزونه های post type

5 ستاره از 1 نظر

Comments (1)

دیدگاهتان را بنویسید