جوملا خود را به صورت ایجکسی مدیریت کنید با پلاگین Ajax Toggler
(6 )

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که سرعت انجام کارها و مدیریت آنها برایتان حائز اهمیت است مطمئنن یکی از بخش هایی که در مدیریت جوملا شما را کلافه میکند ، تغییر وضعیت های ماژول ها ، مطالب یا تغییر چیدمان آنها میباشد که برای انجام اینکار باید یا تک به تک انها را انتخاب و تغییر وضعیت دهید یا به صورت گروهی اینکار را انجام دهید که برای هر مرتبه باید منتظر رفرش شدن صفحه بمانید . برای امروز به شما افزونه ای را معرفی میکنیم که میتوانید به کمک آن بخش هایی از مدیریت جوملا خود را به صورت ایجکسی پیش ببرید تا نیاز به رفرش های متعدد صفحه نداشته باشید . پلاگین AJAX toggler افزونه ای ساده و پر کاربرد است که با نصب آن سرعت کار و فعالیت شما در مدیریت جوملا چند برابر خواهد شد ، شما با استفاده از این پلاگین قادر هستید فعالیتهایی از قبیل انتشار / عدم انتشار / ویژه کردن / از ویژه خارج سازی / مرتب سازی ستونها / صفحه بندی / جستجو در سطرها را بصورت ایجکسی و بدون ریفرش شدن صفحه انجام دهید .

برای شروع کار باید افزونه AJAX toggler را نصب نمایید . این افزونه از لینک پایین قابل دانلود میباشد . پس از دانلود آن را نصب نمایید.

1
پس از دانلود و نصب افزونه ، منو افزونه ها > مدیریت پلاگین ها > System - AJAX Toggler را فعال نمایید .
joomla ajax administrator
joomla ajax administrator
تبریک ! هم اکنون مدیریت جوملا شما به صورت ایجکسی خواهد بود کافیست برای تست وارد مدیریت ماژول ها شوید و بعنوان مثال بروی دکمه منتشرشده یا منتشر نشده کنار یک ماژول کلیک نمایید .

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظرات

اشتراک:
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

به این مطلب امتياز دهيد
0
هر روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

تماس با ما

88000434
88338284
88634823
تهران - خیابان جلال آل احمد ابتدای پل گیشا خیابان پروانه پلاک 14

وب سایتهای مرتبط