Skip to main content

جوملا خود را به صورت ایجکسی مدیریت کنید با پلاگین Ajax Toggler


اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که سرعت انجام کارها و مدیریت آنها برایتان حائز اهمیت است مطمئنن یکی از بخش هایی که در مدیریت جوملا شما را کلافه میکند ، تغییر وضعیت های ماژول ها ، مطالب یا تغییر چیدمان آنها میباشد که برای انجام اینکار باید یا تک به تک انها را انتخاب و تغییر وضعیت دهید یا به صورت گروهی اینکار را انجام دهید که برای هر مرتبه باید منتظر رفرش شدن صفحه بمانید . برای امروز به شما افزونه ای را معرفی میکنیم که میتوانید به کمک آن بخش هایی از مدیریت جوملا خود را به صورت ایجکسی پیش ببرید تا نیاز به رفرش های متعدد صفحه نداشته باشید . پلاگین AJAX toggler افزونه ای ساده و پر کاربرد است که با نصب آن سرعت کار و فعالیت شما در مدیریت جوملا چند برابر خواهد شد ، شما با استفاده از این پلاگین قادر هستید فعالیتهایی از قبیل انتشار / عدم انتشار / ویژه کردن / از ویژه خارج سازی / مرتب سازی ستونها / صفحه بندی / جستجو در سطرها را بصورت ایجکسی و بدون ریفرش شدن صفحه انجام دهید .

برای شروع کار باید افزونه AJAX toggler را نصب نمایید . این افزونه از لینک پایین قابل دانلود میباشد . پس از دانلود آن را نصب نمایید.

دانلود افزونه

آموزش نصب افزونه در جوملا

1.
پس از دانلود و نصب افزونه ، منو افزونه ها > مدیریت پلاگین ها > System – AJAX Toggler را فعال نمایید .


joomla ajax administrator

joomla ajax administrator

تبریک ! هم اکنون مدیریت جوملا شما به صورت ایجکسی خواهد بود کافیست برای تست وارد مدیریت ماژول ها شوید و بعنوان مثال بروی دکمه منتشرشده یا منتشر نشده کنار یک ماژول کلیک نمایید .

جوملا خود را به صورت ایجکسی مدیریت کنید با پلاگین Ajax Toggler

| پشتیبانی | | ۱ دیدگاه برای جوملا خود را به صورت ایجکسی مدیریت کنید با پلاگین Ajax Toggler

5 ستاره از 1 نظر

Comments (1)

دیدگاهتان را بنویسید