Skip to main content

تغییر آدرس وردپرس بعد از انتقال سایت


قطعا برای شما هم پیش آمده که بعد از جابجایی وردپرستان به یک پوشه یا آدرس دیگر با خطای 404 رو به رو شوید.بعد از خواندن این آموزش می توانید این خطا را برطرف کنید.
دلیل بروز این خطا این است که آدرس قبلی سایت شما داخل پایگاه داده سایتتان ثبت شده و برای همین وقتی می خواهید وارد مدیریت سایتتان شوید به آدرس قبلی ایی که ثبت شده میروید که خوب اونجا چیزی نیست و به جای آن خطای 404 دیده میشود!

و اما آموزش تغییر آدرس وردپرس
برای این کار شما باید به هاستتان دسترسی داشته باشید و وارد آن شوید. بعد از وارد شدن به هاست وارد صفحه phpMyAdmin هاستتان شوید.
برای وارد شدن به phpMyAdmin در هاست CPanel خود، از قسمت DataBases روی گزینه phpMyAdmin کلیک کرده و منتظر بمانید تا صفحه مورد نظر باز شود.
بعد از باز شدن کامل صفحه phpMyAdmin از سمت چپ روی علامت + ایی که قبل از نام کاربری سایتتان است کلیک کنید تا لیست دیتابیس هایتان دیده شود. بعد رو دیتابیسی که برای وردپرستان ساخته اید کلیک کنید تا همه جدول های آن دیده شود بعد از دیده شدن همه جدول ها روی جدول مربوط به تنظیمات وردپرس تحت عنوان ” wp_options” کلیک کنید بعد از کلیک گزینه های مربوطه در وسط صفحه دیده مشیود که در آن گزینه ها، در ستون ” option_name ” دنبال گزینه های ” siteurl ” و ” home ” بگردید و تک تک با کلیک روی دکمه edit ایی که سمت چپ آن ها قرار گرفته آدرس قبلی سایتتان را به آدرس جدیدی که الان وردپرس اونجا است تغییر دهید و سپس از پایین روی دکمه Go کلیک کنید تا اطلاعات ذخیره شوند.

تغییر آدرس وردپرس بعد از انتقال سایت

| پشتیبانی | | ۱ دیدگاه برای تغییر آدرس وردپرس بعد از انتقال سایت

5 ستاره از 1 نظر

Comments (1)

دیدگاهتان را بنویسید