Skip to main content

سرویس ارتقا جوملا ۳ و ۴ به جوملا ۵


در صورتیکه هاست سایت شما از مدیرهاست یا پی سی تمپلیت میباشد شامل ۵۰ درصد تخفیف است.
جهت دریافت کوپن تخفیف 50درصد با راهنمای آنلاین سایت مطرح بفرمایید .
چرا باید به جوملا ۵ ارتقا بدیم

جوملا 5 امن تر میباشد
امنیت قوی را با حداکثر عملکرد ترکیب کنید! تضمین تجربه ای روان و در عین حال جلوگیری موثر از تهدیدات آنلاین.

کد پیشرفته

جوملا 5 برای بهره مندی از ویژگی های مدرن PHP و بهترین شیوه ها، بازسازی شدیدی را پشت سر گذاشته است.

مدیریت کاربر و مجوزها

تمام نیازهای مدیریتی شما با استفاده از مدیریت کاربر جوملا انجام می شود. کاربران و گروه های سایت را به راحتی سازماندهی و کنترل کنید.

پشتیبانی کارشناسان امنیتی

تیم امنیتی داوطلب ما با فرآیندهای قوی آماده است تا در صورت آسیب پذیری احتمالی سریع عمل کند.

احراز هویت چند عاملی

جوملا پشتیبانی از احراز هویت چند عاملی و ورود بدون رمز عبور را ایجاد کرده است که امنیت حساب های خود را برای کاربران آسان می کند.

جوملا 5 در دسترس است
جوملا طوری ساخته شده است که قابل دسترسی باشد—الگوهای پیش فرض ما با افتخار مطابق با دستورالعمل های دسترسی W3C (WCAG) 2.1 AA هستند.

ریسپانسیو

با طراحی کاملا واکنشگرا جوملا که به طور یکپارچه با هر دستگاه و مرورگر مدرن سازگار می شود، از یک تجربه مرور بی عیب و نقص لذت ببرید.

ابزارهای دسترس‌پذیری داخلی

ناوبری سریع، پرش از پیوندها، و تست دسترسی همه از همان ابتدا ساخته شده است. قابلیت دسترسی یک چک لیست نیست، بلکه یک تلاش مداوم است – و با جوملا، حفظ دسترسی به محتوای خود در حین حرکت آسان است.

سازگار با WCAG

ما مفتخریم که قالب های پیش فرض ما با استانداردهای سطح AA WCAG 2.1 سازگار هستند.

جوملا 5 سریع است
می‌توانید از همان ابتدا عملکرد وب‌سایتی فوق‌العاده سریع داشته باشید، از تجربیات کاربر بهینه و بارگذاری سریع صفحه اطمینان حاصل کنید.

ویرایش بدون دردسر محتوا

ویرایش از قسمت جلویی یا پشتی با میانبرهای صفحه کلید و زمان بارگذاری سریع سریع و آسان است. بعلاوه، می توانید از مزایای ویرایش دسته ای برای مدیریت چندین مورد به طور همزمان استفاده کنید.

مدیریت کش انعطاف پذیر

با فعال کردن کش کردن سایت و صفحه، با سطوح مختلف برای کمک به نیازهای شما، سرعت سایت خود را حتی بیشتر کنید. حتی می‌توانید صفحات یا ماژول‌های خاصی را در صورت نیاز به به‌روزرسانی در زمان واقعی حذف کنید.

بارگذاری سریع قالب ها

الگوهای پیش‌فرض ما امتیاز ۱۰۰ درصدی را در موارد حیاتی وب اصلی خارج از جعبه کسب می‌کنند. از قالب دیگری استفاده می کنید؟ مدیر دارایی وب ما به توسعه دهندگان کمک می کند فایل ها را فقط در صورت نیاز بارگیری کنند.

CDN آماده است

آیا آن را با CDN یا متعادل کننده بار بیشتر می کنید؟ مشکلی نیست – تنظیماتی وجود دارد که به بهینه سازی نحوه تعامل جوملا با CDN شما کمک می کند.

جوملا 5 قابل توسعه است
سایت شما می تواند با نیازهای شما رشد کند. با افزونه‌ها و قالب‌های جوملاس، می‌توانید از وبلاگ‌های ساده تا پلت‌فرم‌های پیچیده تجارت الکترونیک مقیاس کنید.

مقیاس پذیر

نیازی به نگرانی در مورد رشد نیست. جوملا مقیاس پذیری بی نظیری را ارائه می دهد و بدون زحمت با سایت های کوچک و پلت فرم های گسترده سازگار می شود.

جوملا 5 قابل توسعه است

سایت شما می تواند با نیازهای شما رشد کند. با افزونه‌ها و قالب‌های جوملاس، می‌توانید از وبلاگ‌های ساده تا پلت‌فرم‌های پیچیده تجارت الکترونیک مقیاس کنید.

آماده چند زبانه

یکپارچه با جوملا CMS چند زبانه شوید و از همان ابتدا بیش از 70 بسته ترجمه آماده برای استفاده را در اختیار داشته باشید!

فیلدها و داده های سفارشی

محتوای خود را سازماندهی کرده و متناسب با نیازهای سایت خود نگه دارید! به طور پیش فرض در اجزای محتوای اصلی موجود است و همچنین توسط بسیاری از برنامه های افزودنی شخص ثالث پشتیبانی می شود

جوملا 5 متعلق به شماست
داده‌های شما، طرح‌بندی‌های شما، قالب‌های شما، تخیل شما – جوملا طوری ساخته شده است که از ابتدا متعلق به شما باشد.

مالک داده های خود باشید

مسئول سایت خود باشید. برخلاف پلتفرم‌های مبتنی بر اشتراک، جوملا امکان میزبانی انعطاف‌پذیر را در هر مکانی فراهم می‌کند و مالکیت داده‌ها را تضمین می‌کند.

پشتیبانی شده توسط یک جامعه پر جنب و جوش

آیا به کمک نیاز دارید؟ توانمند باشید، به یک جامعه پذیرا و فداکار بپیوندید. از تخصص جمعی اینجا برای حمایت از خود استفاده کنید

آزاد برای همیشه

و شما مجبور نیستید پرداخت کنید! با دقت توسط داوطلبان متعهد ساخته و نگهداری می شود. یک پلت فرم رایگان برای همیشه، ساخته شده با عشق.
در صورتیکه وب سایت شما غیر فروشگاهی میباشد از این بخش اقدام به تهیه سرویس نمایید